Türkçe     English
  Anasayfa     Site Haritası
 
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz İletişim Basın Odası
 
 
        Message İletişim Halkla İlişkiler
 
 

 

Amerika’nın ünlü kozmetik markası OrogoldCosmetics Türkiye’de!..

Cilt Bakımında “Altın Devri”

OROGOLD ile Başlıyor!..

Bileşimindeki 24 ayar altın parçacıklarıyla cilt bakımında çığır açan dünyaca ünlü kozmetik markası OrogoldCosmeticsşimdi Türkiye’de... Antik çağlardan bu yana özellikle tedavi edici özellikleriyle cilt bakımında kullanılan 24 ayar altın, Orogold ürünleriyle artık Türk kadınına da bakımı ve güzelliği sunacak!..

İçeriğindeki saf ve doğal malzemelerin yanında 24 ayar altın parçacıklarıyla cilt bakımında çığır açan Orogold ürünleri şimdi Türkiye’de HarveyNichols’da. Amerika’nın ünlü kozmetik markası Orogold, cilt bakımına özen gösteren kadınların gözdesi olan ürünleri ile yeni bir akımın öncülüğünü de üstlenecek. Antik Çin’de Hindistan’da Roma’da ve Mısır’da “hayat iksiri” olarak kullanılan kollodial altını ciltlerde esnekliği, yumuşaklığı, parlaklığıartırıyor. Antioksidan özelliği de gösteren 24 ayar altın aynı zamanda hücre yenilenme sürecini artırırken gençleşmeyi aktive ediyor. Orogoldürünlerinin bileşiminde kullanılan 24 ayar altın dokuların elastikiyet özelliğini onarırken, güneşin yol açtığı hasarları, yaşlanmayla gelen lekeleri de yok ediyor.

24 ayar altın ile gelen güzellik
Kozmetik dünyasına sunduğu “özel” ürünler ile Amerikalı kadınların cilt bakım tercihinde öne çıkan Orogold ürünleri günlük bakımın yanında tedavi edici özellikleriyle de dikkat çekici. Bileşiminde kullanılan malzemelerin doğallığı ciltler için ideal çözümleri sunarken, 24 ayar altın parçacıklarıyla desteklenen Orogold ürünleriyle hücresel yenilenme süreci de hızlanıyor. Orogold ürünlerinin formülü içinde bulunan 24 ayar altın dokuların kaybettiği elastikiyetin geri kazanılması, kolajen kaybının yavaşlatılması ve cildin sarkmasının önüne geçilmesinde büyük rol oynuyor. Altın, sağlıklı ve formda cilt hücreleri yaratmak için bazal tabakanın hücresel gelişimini de uyararak ciltte sıkılaşma etkisi de yaratıyor.

Orogold Ürünleri HarveyNichols’da
Amerika’dan sonra Türk kadınlarının da gözde markası olmaya aday olan Orogold, Humer Dış Ticaret distribütörlüğündeHarvesNichols’da satışa sunuluyor. Serum, yüz, göz, el, ayak, vücut kremleri, botoks etkisi gösteren maske ve bakım ürünlerinden oluşanOrogold, ciltlerde farklılığını hemen hissettirecek.

 

 

 

 

 

 
 
   Burhaniye Mh. Bahçeler Sk. No: 10 C Blok Kat : 2 Beylerbeyi, / Üsküdar / İstanbul T : 0 216 318 84 71 F : 0 216 318 84 77 E : message@messageiletisim.com