Türkçe     English
  Anasayfa     Site Haritası
 
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz İletişim Basın Odası
 
 
        Basın Odası
 
 

KRONE ’EN İYİ TREYLER’ ÖDÜLÜ
İLE ONURLANDIRILDI

 

Geleceğin teknolojilerini bugünden müşterilerine sunan Krone, nakliye sektörünün önde gelen firma temsilcilerinin oylarıyla 2011 yılının en iyi treyler markası seçildi.

2010 yılında satış adetlerinde genel pazarın üzerinde performans göstererek satışlarını yüzde 167 oranında büyüterek, nakliye sektöründe “tercih edilen” marka imajını sağlamlaştıran Krone, başarılarını artan pazar payı ile ürünlerini ise ödüllerle taçlandırıyor.

Stuttgarter Verlags EuroTransportMedia (ETM) tarafından düzenli olarak her yıl gerçekleştirilen ve yaklaşık 8 bin lojistik sektörü temsilcisinin katıldığı anket sonucunda Krone, “2011 Yılı En İyi Treyler Markası” seçildi. Krone geçtiğimiz yıl da aynı ödülün sahibi olmuştu. Düzenlenen ankette sorulan “Hangi şirket ürünleriyle beklentilerinizi geçmiştir”? sorusuna verilen yanıtlar çerçevesinde Krone “En iyi treyler markası” olarak seçildi.  Stuttgart’da düzenlenen ödül törenine Krone’yi temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Bernard Krone ve Pazarlama direktörü Dr.Frank Albers katıldı.

Bernard Krone ödül töreninde yaptığı konuşmasına, Krone’ye oy veren tüm nakliye sektörü temsilcilerine teşekkür ederek başlarken “Bu ödülü sürekli müşteri ihtiyaçlarına odaklanma anlayışımızın sonucu olarak aldığımıza inanıyorum. Krone sürekli olarak sektör çalışanları ile iletişim halinde, bu sayede nakliye sektörünün mevcut ve gelecek ihtiyaçlarını önceden tespit ederek karşılamakta. Araştırmalarımız, ürünlerimizin operasyon harcamalarını etkili olarak düşürdüğünü ve aynı zamanda çevreyi koruduğunu teyid ediyor.”dedi.

Araştırma-Geliştirme çalışmalarını müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklanarak sürdüren Krone, lojistik sektöründe karayolu taşımacılığının en önemli kriteri olan yük güvenliğini, sertifikalı yük güvenlik sistemleriyle belgelemektedir. Geniş ürün yelpazesi ile taşımacılık sektöründe her yüke uygun modeller sunan Krone sektöre sunduğusağlam, kullanım maliyeti düşük, pratik yükleme ve boşaltma imkanı sağlayan modelleri ile taşımacılık sektörünün tüm gereksinimlerine cevap vermektedir.  Türkiye geneline yayılmış yetkili satıcı ve servis ağı ile Krone ürün grubunda bulunan tenteli römorklar, soğutuculu ve askılı tekstil tip kasalar, konteynır ve üst yapılı sistemlerin yanı sıra sunduğu 24-saat yol yardım desteği ve servis hizmetleri konusunda da müşterilerine komple çözümler sunmaktadır.

 

 

 
 
   Burhaniye Mh. Bahçeler Sk. No: 10 C Blok Kat : 2 Beylerbeyi, / Üsküdar / İstanbul T : 0 216 318 84 71 F : 0 216 318 84 77 E : message@messageiletisim.com