Türkçe     English
  Anasayfa  Site Haritası
 
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz İletişim Basın Odası
 
 
 
 

Merhaba,

İletişimin birinci ayağı karşınızdaki kişiyi görmekle başlar. Belki hiç konuşulmaz, ama mutlaka bir izlenim edinirsiniz; artı ya da eksi.
Ancak enerjiyi mutlaka alırsınız… Konuşmak iletişimde ikinci sırada yer alır. Dolayısıyla Message İletişimin kurucusu ve Genel Müdürü olarak sizleri kendi görüntümle karşılamak istedim.
Umarım olumlu ve verimli bir iletişim sağlarız.

Message İletişim ailesi olarak kendimi ve ekibimi amatör ruhlu profesyoneller olarak tanımlamak istiyorum. Çünkü amatör ruhu kaybetmeyenlerin başarıyı elde ettiğine inanıyorum.

Saygı ve sevginin olduğu her işin başarıya uzanan yolda en önemli adımlar olduğuna inanan bir şirket olarak, önceliğimiz; kendimizi hiçbir zaman temsil ettiğimiz firmaların dışında bir ekip olarak görmemektir. Heyecanlıyız ve hırslıyız… Medya kökenli çalışanlar olarak işimize hakimiz ve ortak amaçta doğru yol ne ise müşterilerimizi ona göre yönlendirmeyi ilke ediniriz. Gerek medya gerekse de temsil ettiğimiz firmayı memnun edecek ortak noktada buluşturmayı amaç ediniriz. Ve bu durum bizleri her zaman başarıya taşımıştır.

Sevgilerimle
Taçnur Atasir Aydın
Message İletişim
Kurucu-Genel Müdür


  messagemessagemessagemessagemessagemessagemessagemessagemessagemessagemessagemessagemessagemessagemessagemessagemessagemessagemessagemessagemessage iletişimmessage iletişimmessage iletişim
Burhaniye Mh. Bahçeler Sk. No: 10 C Blok Kat : 2 Beylerbeyi, / Üsküdar / İstanbul T : 0 216 318 84 71 F : 0 216 318 84 77 E : message@messageiletisim.com